Top
Ebsan  | Ergene Belediyesi Halk Ekmek | Velimeşe Mahallesi Halk Ekmek | Ulaş Mahallesi Halk Ekmek| Vakıflar Halk Ekmek| Marmaracık Halk Ekmek| Karamehmet Halk Ekmek| Bakırca Halk Ekmek| Sağlık Mahallesi Halk Ekmek| Yeşiltepe Mahallesi Halk Ekmek|
Kurumsal
Kurumsal
Tarihçemiz

Velimeşe Belediyesi İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak çıktığımız bu yolda, Velimeşe Mahallesinin Ergene İlçesine bağlanmasıyla şirketimiz Ergene Belediyesi Gıda Ulaşım San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla aynı görevini yerine getirmeye devam etmiştir. Son olarak Belediye Meclisimizin de onayı ile şirketimizi ve faaliyet alanlarımızı da genişleterek 26.10.2017 tarih itibariyle EBSAN İnşaat Ulaşım Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

EBSAN İnşaat Ulaşım Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. 'nin faaliyetleri, ilk olarak 1993 yılında Velimeşe Mahallesinde belediye hizmet binası altında başladı. İlk etapta 1 adet elektrikli döner fırın ve 5 kişilik personeli ile 2.000 adet ekmek üretimi ile başlayan fırınımızın zaman içerisinde talebin artması ve sanayinin de gelişmesiyle ekmek üretim adedi 7.000 adede kadar ulaşmıştır. Şirketimiz ilk kuruluş sürecinde, Velimeşe halkının ihtiyacı olan ucuz, sağlıklı ve kaliteli temel besin ihtiyacını karşılamayı kendine prensip edinmiştir. Zamanla artan nüfus ve talep üzerine, tesisimizin büyütülmesi kararına istinaden 1997 yılında şu anda hizmet verdiğimiz binamıza taşındı. 1998 yılında tesisimize yeni bir matador fırın alınmasıyla hem üretim kapasitemiz arttırıldı, hem de çeşit üretimine de geçiş yapıldı.

Velimeşe halkının memnuniyeti ve çevre mahallerden de gelen talep üzerine 2015 yılında çevre mahalle halkımızın da ucuz, sağlıklı ve kaliteli ekmekten yararlanmaları adına yeni satış noktaları açtık. Halihazırda Velimeşe, Ulaş, Vakıflar, Marmaracık, Yeşiltepe ve Sağlık Mahallelerinde bulunan satış noktalarımız ile Ergene halkına hizmet vermekteyiz.

Ergene ilçemiz 17 mahalleden oluşmaktadır. Şu an için sadece 7 satış noktamızda ekmek satışı yapılmaktadır. Ancak gelen taleplerin değerlendirmeleri yapılarak, diğer mahallelerde de hizmet verebilmek için çalışmalarımız sürmektedir.

EBSAN İnşaat Ulaşım Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ergene halkının ucuz, sağlıklı ve kaliteli ekmek ile un ve undan mamul her türlü yiyecek maddeleri ihtiyacını karşılamak üzere üretim yapmak, dağıtmak ve dağıtım için gerekli üniteleri tesis etmek amacıyla kuruldu. Bu amaç doğrultusunda, başta normal ekmek olmak üzere diğer unlu mamullerinin üretiminde de üretim yapmayı planlayan EBSAN İnşaat Ulaşım Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş başlangıçtan itibaren Ergene Halkının en temel gıda maddesi olan ekmeği ucuz ve sağlıklı bir şekilde sunmakta, fiyatların belirlenmesinde düzenleyici rol oynamaktadır.

696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereği Ergene belediyesinde hizmet alımı sözleşmesi kapsamında taşeron işçi statüsünde çalışanların mahalli idarelerin şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin uygulama ile birlikte Ergene belediyesinde taşeron kadrosunda çalışan işçiler yeni kararname ile EBSAN İnşaat Ulaşım Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin kadrosuna geçiş yapacaklardır.

EBSAN İnşaat Ulaşım Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin yönetim kurulu, şirketin kuruluş amaç ve faaliyet konuları kapsamında uygun gördüğü yeni yatırımların ön araştırma ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyon, Misyon & Değerlerimiz
Belgelerimiz
Galeri
Belgelerimiz Belgelerimiz Belgelerimiz Belgelerimiz
Kalite Politikamız